Proč Nachmelená Opice?

Člověk je z opice a po pivu je nachmelený. Pivovar byl založen roku 2015 a za jeho vznikem stojí sládek Michal Kuřec a obchodník Jirka Valenta. Pivovar funguje bez vlastní restaurace a jeho hlavním cílem je dělat lidem radost prostřednictvím piva a značky. Pivovar vyrábí jak spodně kvašená piva českého typu, tak se zaměřuje i na nové moderní styly (svrchně kvašené piva typu ALE, STOUT, WEIZEN atd.).

Pijte opici, protože barvu do líčka, vrátí Nachmelená Opička

Více zde: www.nachmelenaopice.cz

Odkud pochází?

Nachmelenou opici najdete v Krnově

Jaká piva můžete ochutnat?

 • NACHMELENÁ OPICE – LEŽÁK 11%
  Tradiční český ležák spodně kvašený, vařený dvourmutovým způsobem s jemnou hořkostí způsobenou českými odrůdami chmelů žatecký poloranný červeňák (ŽPČ) a Premiant
  Oceněno: 2.místo Degustace českých ležáku v Pivo, Bier & Ale 62/2016.); Nejlepší nový světlý ležák roku 2016. Výroční ceny Pivo, Bier & Ale.
  11,2°, 4,5% alk. obj.
 • NACHMELENÁ OPICE – SUN APA 12%
  Svrchně kvašené pivo stylu American Pale Ale. Zlatavá barva, příjemná plnost, osvěžující hořkost a aroma květin, ovoce a citrusů po amerických chmelech Cascade, Amarillo a Mosaic.
  12,4°, 5,2% alk. obj.
 • NACHMELENÁ OPICE – SUN IPA 14%
  India Pale ALE – Vznešený pivní styl IPA s americkými chmely. Svrchně kvašené pivo s výrazným aroma po pryskyřici (až borovici), citrusech a tropickém ovoci. Typická je vyšší až suchá hořkost.
  14,4°, 6,0% alk. obj.
 • PIVNÍ SPECIÁL