DROMEDÁR ŽÍZEŇ ZAPLAŠÍ!

Nový ostravský minipivovar zaměřující se na vaření, výrobu a prodej tradičních i specializovaných piv. Vše co děláme, děláme s láskou a zápalem a kromě piva si u nás můžete pochutnat také na dobrotách v naší restauraci.

Nový ostravský minipivovar zaměřený na vaření tradičních i méně tradičních piv, s vlastní restaurací a vášní k oboru. Co bude pro začátek na čepu?

Více zde: www.ziznivydromedar.cz

Odkud pochází?

Dromedára najdete v Ostravě Hrabůvce.

Jaká piva můžete ochutnat?

 • DROMEDÁR – 13° IPA
  Silné svrchně kvašené, nekvašené a nefiltrované pivo chmelené americkými chmely jak při chmelovaru, tak i za studena. Nechtěli jsme příliš přechmelenou Ipu, ale příjemně vonící a hořkou verzi tohoto oblíbeného amerického stylu, která bude pitelná i v našich krajích.
  EPM 13°, 5,5 % obj. alk., EBC 25, IBU 44
 • DROMEDÁR – 14% Märzen
  Pivo vídeňsko-bavorského původu, které se před nástupem chladicích agregátů vařilo jako poslední na konci zimy a naráželo na tradičním bavorském Oktoberfestu. Je chmelené německými chmely tak, aby vyniklo sladové tělo piva s doznívající hořkostí. S tímto pivem jsme získali prestižní ocenění za 3. místo Jarní ceny sládků 2019.
  EPM 14°, 6,0 % obj. alk., EBC 22, IBU 32
 • DROMEDÁR – 12° LEŽÁK
  Nepasterizovaný a nefiltrovaný český ležák vyrobený ze čtyř druhů sladu, se sladovým tělem a výraznější hořkostí danou českými chmely.
  EPM 12°, 4,9 % obj. alk., EBC 14, IBU 34
 • DROMEDÁR – 11° POLOTMAVÝ LEŽÁK
  Nepasterizované a nefiltrované polotmavé pivo krásné barvy, vyrobené z pěti druhů sladu a chmelené i méně používanými českými odrůdami chmele, které dávají pivu zvláštní přitažlivou chuť s doznívající hořkostí. Tím se odlišuje od většiny polotmavých piv.
  EPM 11°, 4,3 % obj. alk., EBC 45, IBU 33