Nebuď slabčák, dej si BRABČÁK!

Minipivovar Brabčák vznikl v roce 2012 po dlouhém plánování, budování a zkoušení v budově Hostince Ve Dvoře ve Vratimově. Vaříme pouze z kvalitních surovin a klasickými postupy. Vyrábíme různé druhy nefiltrovaných piv, které mají díky kvasnicím plnou chuť, a po právu se jim může říkat „tekutý chléb“. Výroba v množství 1000 litrů na jednu várku zintenzivňuje chutě a vůně vstupujících surovin a dává jim možnost se důkladně provázat a zaoblit. Vaříme na dva rmuty, oblíbená piva plzeňského typu, nebo piva ochucená. Tak přijďte ochutnat.

Více zde: www.hostinecvedvore.cz

Odkud pochází?

Brabčák „švitoří“ ve Vratimovském Hostinci ve dvoře.

Jaká piva můžete ochutnat?

 • BRABČÁK – SVĚTLÝ LEŽÁK 12°
  Světlý ležák spodně kvašený nefiltrovaný nepasterizovaný, plzeňského typu. Vařený dvou rmutovým způsobem s výrazně jemnou hořkostí způsobenou českými odrůdami chmele.
  EPM 11,8°, 5,0% obj. alk.
 • BRABČÁK – VÍDĚŇSKÝ LEŽÁK
  Světlý ležák spodně kvašený nefiltrovaný nepasterizovaný.
  4,9 % obj. alk.
 • BRABČÁK – SAMĚTOVĚ HOŘKÝ SPECIÁL
  světlé silné pivo spodně kvašené nefiltrované nepasterizované
  5 % obj. alk.
 • BRABČÁK – BORŮVKOVÝ SPECIÁL
  Světlý ochucený borůvkový ležák nefiltrovaný nepasterizovaný. Ležák plzeňského typu, ochucený přírodní výtažkem z borůvek, pivu zůstává původní charakter a není dobarvován jako konkurenční piva.
  4,6 % obj. alk.
 • MANDLOVÝ SPECIÁL
  Světlý ochucený mandlový ležák nefiltrovaný nepasterizovaný. Ležák plzeňského typu, s mandlovým aroma.
  4,6 % obj. alk.
 • SPARROW IPA
  Světlý pivní speciál, typu IPA – India Pale ALE. Jedná se o svrchně kvašené nefiltrované nepasterizované speciální silné plné pivo.
 • SPARROW APA 12°
  Světlý pivní speciál, typu APA – American Pale ALE. Jedná se o svrchně kvašené nefiltrované nepasterizované speciální silné plné pivo.
  EPM 12°