SLEZSKOOSTRAVSKÉ NEPASTERIZOVANÉ PIVO

Máme rádi pivo! Nebo ještě lépe – milujeme pivo. Při nekonečných diskusích o tom, jak které pivo chutná, jak se dělá, či jak by se dělat mělo, co vyprávěli pamětníci o pivech za první republiky a tak všelijak a podobně, jsme náhodou zjistili, že naše heřmanická hospoda má nevyužitý sklep. Jelikož pivo nedělá jen hezké postavy, ale tříbí rovněž intelekt, napadlo nás nacpat do prázdného sklepa celý pivovar. Náš vlastní, heřmanický pivovar, který by vařil naše vlastní heřmanické pivo, jaké nedostanete v Michálkovicích, Praze, New Yorku ani v Přívoze. Tedy ne anonymní pivo z velkoskladů nadnárodních pivních koncernů, ale výjimečné pivo s puncem originality, dělané lidskýma rukama, postaru, poctivě, bez marketingových kejklů a chemie, podepsané sládkem, který je z masa a kostí a za své dílo ručí svou pověstí a před pivním bohem svým životem:)

Do výroby našeho piva nevstupuje žádná chemie, nepoužíváme ani pasterizaci ani filtraci, základním zdrojem je heřmanická voda (pochází z Kružberské přehrady), ječné slady z Přerova, chmel ze Žatce a pivovarské kvasnice. Výsledek stojí za to – stačí ochutnat. Tak na zdraví!

Více zde: www.hermanicky-pivovar.cz 

Odkud pochází?

Pivovar najdete v Heřmanicích v Ostravě

Jaká piva můžete ochutnat?

 • HEŘMANICKÁ JEDENÁCTKA 11°
  Spodně kvašený nefiltrovaný nepasterizovaný ležák. V nabídce je jak světlý, tak i tmavý ležák.
  11°, 4,6 % alk. obj.
 • HEŘMANICKÁ JEDENÁCTKA – CITRA 11°
  Světlý ležák spodně kvašený nefiltrovaný nepasterizovaný.
  11°, 4,6% alk. obj.
 • HEŘMANICKÁ DVANÁCTKA 12°
  Spodně kvašený nefiltrovaný nepasterizovaný ležák. V nabídce je jak světlý, tak i tmavý ležák.
  12°
 • HEŘMANICKÝ LEŽÁK APL 12°
  American Pale Lager. Spodně kvašený světlý ležák nefiltrovaný, nepasterizovaný. Cmel Cascade a Amarillo z jihu státu Washington.
  12°
 • HEŘMANICKÝ SPECIÁL 13°
  Polotmavé speciální pivo spodně kvašené nefiltrované a nepasterizované.
  13°, 5,6 % alk. obj.