Přijďte si pro pivní zážitek!

Není obchod jako obchod. Tohle je obchod, kde každému pivaři srdce doslova zaplesá! V nabídce najdete více než 300 druhů piv. A to zejména piva z malých a středních pivovarů a to jak regionálních, tak ze vzdálenějších koutů česka. Velká část těchto piv jsou velmi oblíbená a vyhledávaná nepasterizovaná a nefiltrovaná piva. A dále také pivní speciály, jako je IPA, APA či Stout. Smyslem našeho počínání je šířit pivní osvětu a ukázat, že pivo není jen nápoj na žízeň, ale že pivních chutí je mnoho a můžete u něj sedět dlouho a vychutnávat jej podobně, jako třeba víno. Pro zájemce nabízíme také unikátní službu řízených pivních degustací.

Nechybí však ani oblíbené zahraniční pivní značky. Pivní svět za našimi hranicemi totiž obsahuje velmi pestrou paletu desítek pivních stylů a stovky chutí!

Vyzkoušet tedy můžete tradiční silná klášterní piva z Belgie, německá pšeničná piva, či typický anglický načervenalý a hořký bitter. Kromě evropských piv můžete ochutnat také piva z exotických destinací, jako je Argentina, Keňa nebo Korea.

Více zde: www.beskydskapivoteka.cz

Odkud pochází?

Pivotéku najdete ve Frýdku – Místku.

Jaká piva můžete ochutnat?

 • MAISEL WEISSE ORIGINAL
  Bavorské pšeničné svrchně kvašené pivo typu Weissbier, neboli pšeničného piva, který nesmí chybět na žádném „Oktobeerfestu“! Typická kořeněná a lehce ovocná vůně spolu s plným sladovým tělem dodávají tomuto pivu výraznou svěžest a velmi dobrou pitelnost.
  EPM 12°, 5,2% obj. alk.
 • OFICIÁLNÍ PIVO TRADIČNÍHO BAVORSKÉHO „OKTOBERFESTU 2019“ WEIHENSTEPHAN FESTBIER
  Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ochutnat oficiální pivo letošního ročníku tradičních bavorských pivních slavností – Oktoberfest 2019. Jedná se o spodně kvašený světlý ležák, nefiltrovaný, nepasterizovaný, vyrobený speciálně pro tuto příležitost! Pivo se honosí zlatavou barvou, vyzrálou a plnou chutí, díky vyvážené kombinaci sladu a voňavého chmele. Jeho jedinečnost podtrhuje fakt, že byl uvařen v nejstarším pivovaru na světě, Weihenstephan. Takhle chutná Bavorsko! – Na zdraví! – „Ein Prosit!“
  EPM 13,3°, 5,8% obj. alk.
 • CHOMOUT REŽNÁ BÁRA
  Svrchně kvašený světlý speciál typu IPA. Nefiltrovaný, nepasterizovaný. Vynikající žitná IPA, která krásně voní a díky své síle má také velmi výraznou hořkou chuť, kterou si prostě zapamatujete. Varování! Režná Bára je nebezpečně silná a nebezpečně pitelná! Voňavé citrusové plody, osvěžující a plné tělo, dlouhý hořký dozvuk se suchým koncem.
  EPM 17°, 7,0 % obj. alk.
 • JAROŠOVSKÝ LEŽÁK 12°
  Spodně kvašený světlý ležák. Nefiltrovaný, nepasterizovaný. Typický český světlý ležák, který je uvařen tradičním postupem řemeslného pivovaru, pouze z kvalitních místních surovin. Má výraznou, avšak velmi zakulacenou hořkost a chmelovou vůni, která příjemně doznívá po napití.
  EPM 12°, 5,1 % obj. alk.